Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 28. ledna 2024

• chuť
  • snadnost použití
  • kombinace s kolagenu s dalšími vitamíny
  • ideální na cesty
  • pro domácí použití příliš mnoho jednotlivých obalů

Použití je velmi pohodlné. Chuť je porovnání s ostatními kolageny velmi dobrá, i když dost sladká. Přidávala jsem si Dr. Max Collagen Beauty do hořkého čaje a byla to výborná kombinace. Pár balení jsem měla sebou na zahraniční cestě, velikost jednotlivých ampulí je výborná i do letadla. Výsledky jsou výborné, pleť je hydratovaná a hladká. U nehtů jsem zlepšení nepozorovala asi by bylo třeba dlouhodobější užívání.

Doporučuji zvolit k nákupu e-shop vaschovatel.cz a uplatnit slevovy kód VASCHOVATELCZ.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Přidáno: 27. ledna 2024

• krásné balení
  • příjemná chuť
  • výsledky již po 3 týdnech
  • praktičnost

Výrobek Skinexpert by Dr. Max Collagen Beauty Shots má skvělé složení až 5000 mg mořského kolagenu v každé ampulce a k tomu hromadu dalších vitamínů, výbornou chuť po citrusech, praktické ampule můžete mít všude sebou, užívání bez potřeby zapíjení. Balení působí luxusně a profesionálně.
Již po 3 týdnech jsem si všimla první zlepšení hydratace pleti, zdravěji vypadající vlasy a nehty.

Splnilo očekávání. Nakupuji jedine na vaschovatel.cz…produkt zakoupen i s jinym zbožim na uvedeném eshopu se slevovym kódem VASCHOVATELCZ

Allnature Bio Aloe Vera 0,5 l

Allnature Bio Aloe Vera 0,5 l

Ověřený zákazník Econea Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2024

(naposledy upraveno 25. ledna 2024)

Zakoupeno v Econea

• užívám aloe každé jaro a jsem za to moc ráda

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 24. ledna 2024

• zlepšení nehtů
  • chuť - příjemně sladká
  • skleněné lahvičky
  • vůně
  • konzistence
  • nezaznamenala jsem účinnost na vlasy a pleť

Musím přiznat, že mě nadchla příjemná kombinace pomeranče a citronu v tomto kolagenovém nápoji. Chuť je osvěžující, lehká a příjemná, aniž by byla příliš sladká. Ohledně konzistence nápoje jsem také spokojená.Ampule jsou snadno otevíratelné a pohodlné k používání. Doporučení k dennímu užívání jsem začlenila do svého každodenního rituálu péče o krásu. Co se týče mé zkušenosti, pozorovala jsem zlepšení kvality nehtů, což mě potěšilo. Bohužel však, pokud jde o vliv na vlasy a pleť, žádné zásadní změny jsem nezaznamenala. Je možné, že účinky se mohou lišit individuálně mezi uživateli. Design obalu mě zaujal svou estetikou. Je moderní, a informace jsou prezentovány jasně a čitelně. Ampule jsou rovněž prakticky baleny, což usnadňuje jejich skladování. Celkově lze konstatovat, že Skinexpert by Dr. Max Collagen Beauty Shots představuje vynikající doplněk pro péči o nehty, i když účinky na pleť a vlasy se mohou lišit mezi jednotlivými uživateli.

B17 therapy 500 mg 60 tablet

B17 therapy 500 mg 60 tablet

• B17 neboli Amygdalin opravdu pomáhá proti rakovinému bujení
  • Bohužel tento produkt ho obsahuje pouze zanedbatelné množství. Pokud by jste chtěli kvalitní produkt, musíte kupovat produkt od Mexické Cytopharmy.
  • Mohu Vám poradit jak. Hledejte na Googlu, kdo ho nabízí. stačí zadat B17 diskuse

Terezia Company B17 APRICARC s meruň.olejem 150+30 kapslí

Terezia Company B17 APRICARC s meruň.olejem 150+30 kapslí

• B17 neboli Amydgalin opravdu pomáhá proti rakovinému bujení

Ekomedica Černá ředkev 0,5 l

Ekomedica Černá ředkev 0,5 l

Ověřený zákazník MJ - Krása a zdraví Ověřený zákazník

Zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Mám žlučníkové kameny, při užívání produktu mám potíže menší - bolesti v pravém podžebří, ...
Collagen Drink ANNA BRANDEJS 198 g

Collagen Drink ANNA BRANDEJS 198 g

Ověřený zákazník ANNA BRANDEJS Ověřený zákazník

Zakoupeno v ANNA BRANDEJS

Svěží chuť, bez zápachu, lekce rozpouští. Již s prvním užíváním jsou mé nehty podstatně tvrdší a nelamají se.

Roxia Pharma RIVA-FLEX kloubní výživa 1 l

Roxia Pharma RIVA-FLEX kloubní výživa 1 l

Michael Itner Michael Itner

Přidáno: 21. ledna 2024

• Dovoz z Číny a naivita českých občanů - placebo efekt
  • Všechno

Posuďte sami. Je mi líto těch, kteří si opravdu mysleli, že výrobek pomohl, je třeba se nad sebou zamyslet ^^
Zdroj: https://www.ceskatelevize.cz...

Flextor 120 tablet

Flextor 120 tablet

Michael Itner Michael Itner

Přidáno: 21. ledna 2024

• Levná výroba v Číně a naivita českých občanů - Placebo efekt.
  • Všechno

Zdroj: https://www.ceskatelevize.cz...

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 19. ledna 2024

• Lahvičky vhodné na cestu
  • Není potřeba zapíjet
  • Chuť mi přestala vyhovovat

Collagen má citrusovou příchuť, která je příjemné. Jen asi v polovině měsíce mi chuť přestala vyhovovat. Collagen se nemusí ničím zapíjet. Je v lahvičkách, takže stačí vzít s sebou na cesty a je. Vlasy a nehty v pohodě. Pleť se mi zhoršila po pár dnech, ale postupně se začala zlepšovat. Pokud máte zajem o collagen, tak doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Přidáno: 19. ledna 2024

• Praktické balení
  • Výsledky
  • Složení
  • Chuť

Kolagen má výborné složení, účinky jsou na pleti viditelné již po 10 dnech užívání.
Oceňuji dávkování, kolagen již není potřeba míchat, ideální na cesty.
Z kolagenu cítím pomerančovou příchuť, dá se pít i neředěný na lačno. Popřípadě lze kolagen naředit vodou.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Balení
  • Účinnost

Příjemná sladká chuť i vůně, jednoduché užívání bez nutnosti zapíjení nebo míchání. Super balení po 1 dávce, ideální do kapsy, na cesty, a celé zabalené v krásné krabici. Bohužel nepociťuji po měsíčním užívání žádnou změnu na kvalitě pleti, vlasů, ani nehtů.

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• balení
  • zlepšení pleti
  • chuť
  • zřejmě trochu vyšší maštění vlasů

Drink má svěží pomerančovou příchuť a kromě kolagenu je nabitý i spoustou vitamínů. Je v praktickém balení po dávkách na každý den připravené k okamžitému vypití. Už po třech týdnech konzumace těchto drinků jsem si všimla zlepšení stavu mé problematické pleti, která je více hydratovaná s menším výskytem nedokonalostí. Doporučuji.

Terezia Company Brusinky AKUT 10 kapslí

Terezia Company Brusinky AKUT 10 kapslí

• Prostě funguje
  • Žádná antibiotika do sebe cpát, přírodní původ!
  • Žádné vedlejší účinky
  • Cena, balení, dlouhá expirace
  • Škoda, že nikde nepíšou, po jaké době brát druhé balení
  • Ne všechny průhledné kapsle jsou rovnoměrně zaplněny

Fakt funguje! Postupně se mi stav zlepšuje, po 8 dnech co beru tyto kapsle je už výsledek citelný. Měl jsem problém s častým močením, tmavožlutou močí a místy pálením. Dle nefrologa mám v těle špatné protilátky, které dráždí ledviny a to způsobuje záněty a to hlavně po covidu a nachlazeních. Dřív jsem bral antibiotika, zabrala jen na krátkou dobu. Na urologii nic nezjistili, další antibiotika mi nedali. Toto mi pomáhá. Ps. není mi ani 30, za normálních okolností bych to neřešil, ale když máte problémy a doktoři vám odmítají pomoct, hledáte různé cesty. Děkuji za tento výrobek!

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

Zakoupeno v Testuj.to

• Praktické balení dávek do ampulek
  • Dávka je tak akorát malá
  • Design
  • Chuť (individuální)

Kolagen doporučuji, teď v zimních měsících, kdy má človek ze zimy sušší pleť, které taky chybí vitamin se sluníčka, je tento výrobek dobrá volba. Mé odjakživa lámající se slabé nehty jsou pevnější a nelámou se. Obsah ampulky je akorát velký na dva hlty. Voní po citrusech a chuťově trochou připomíná dětský sirup na kašel- sladký a hustší. Celkově výrobek hodnotím kladně a v hezkém balení je vhodný i jako dárek.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Účinnost
  • Konzistence
  • Způsob uziti
  • Odpad z produktu

Kolagen je chuťově skvělý, balení je praktické i na cesty. Účinnost je již po prvním měsíci znát. Klouby při cvičení nebolely a vlasy jsou pevnější a méně padají, pleť je krásně hydratovaná. Design produktu je moderní, ale zaměřila bych se na obalový materiál.

Ondřej Ullrich Moringa oleifera 150 tablet

Ondřej Ullrich Moringa oleifera 150 tablet

Ověřený zákazník Parfiky.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Parfiky.cz

• Funguje výborně,opravdu pomůže na lepší laktaci

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]