Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Žaneta

• Velikost
  • Složení
  • Příliš sladké

Kvalita pleti se mírně zlepšila, především dle mého názoru v období menstruace. Příznaky PMS mi přišli stejné. Menstruace byla přibližně stejně bolestivá jako obvykle (než jsem začala používat Yolab Hormonální zdraví). Bohužel chuť nápoje mě neoslovila, dle mě je nápoj příliš sladký.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Lehké dávkování
  • Hezký design
  • Přijatelná chuť
  • Rozpustnost

Po měsíci užívání Yolabu, pozoruji zlepšení pleti a nejsem před ms tolik unavená. Chuť je za mě v pohodě, dá se to v klidu vypít, jediné co považuji za mínus, tak je horší rozpustnost prášků a to pak zůstává na dně skleničky. Yolab určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Prirodni vyrobek
  • Ucinek na trávení
  • Snizuje chutě na sladké

Doporučuji kapky BitterLiebe, opravdu fungují. Vyzkoušela jsem před pečením cukroví -), funguje. Chuť na sladké je minimální. Také pociťuji zlepší při pálení žáhy, které mě občas zlobivá. Kapky mají velmi hořkou chuť, velké plus je přírodní složení .

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• chuť nápoje
  • skvělé složení
  • srovnal se mi MS cyklus
  • bolesti a pleť se mi výrazně nezlepšily

Byla jsem nadšená chutí produktu, je velmi chutný a každé ráno se na něj těším, piju jej i se sedlinou, jak je v návodu k užívání (a baví mě, jak pěkně křupe:D). Hned po pár dnech užívání přišla MS, jak měla, až jsem tomu nevěřila. Po měsíci užívání MS opět přišla přesně, jak hodinky. Změny na pleti nebo zmírnění bolestí jsem nezaznamenala, ale myslím si, že užívání by mělo být delší, proto si kupuji určitě další balení. :) Určitě doporučuji, složení je velmi dobré a vyplatí se.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• balení
  • vůně
  • složení
  • užívání

Konečně produkt u kterého pozoruji výsledky i během relativně krátké doby užívání. Zmírnění PMS, částečné zlepšení pleti, méně bolestivá menstruace, celkově se cítím mnohem lépe. Dávkování ve formě prášku, žádné polykání tablet, vůně i chuť skvělá. Rozhodně doporučuji zkusit a budu užívat dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Účinky
  • Vůně
  • Pohodlnost dávkování
  • Chuť

Za sebe musím říct, že Yolab Hormonální zdraví je opravdu účinný nápoj který navíc i nádherně voní. Jediné co mi vadí je jeho chuť která je až moc sladká. To se však dá přežít když mi pomohl se silnými návaly horka které teď téměř nemám. Navíc se mi zlepšila kvalita pleti, spánek a i má náladovost je na tom o hodně lépe.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• chuť
  • zmírnění příznaků PMS
  • vliv na kvalitu pleti
  • množství sedliny
  • zbytečně velká krabička

Chuť testovaného produktu YOLAB HORMONÁLNÍ ZDRAVÍ hodnotím pozitivně, ale nutnost vypít i sedlinu chuť poněkud kazila. Mírně příznivě ovlivnil kvalitu pleti, ale jeho vliv na akné byl omezenější. Příznaky PMS zmírnil, ale při menstruaci se nezměnilo nic. Dlouhodobější užívání by však mohlo případné změny ještě podpořit. Produkt tedy hodnotím celkem pozitivně. Zbytečná mi akorát připadala velikost balení s ohledem na samotné množství.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Zakoupeno v Testuj.to

• Praktické balení které je možné mít stále při sobě
  • Úprava celkového trávení
  • Skvěle rychle vyřízení objednávky z e-shopu

Bylinné kapky BitterLiebe mužů hodnotit kladně. Jejich příjemná hořká chuť se po užití rozplyne na jazyku a opravdu chutě na sladké vymizí. Pro mě jako cukrářku to bylo velice náročné obzvlášť v předvánočním období ale přesvědčila jsem se o jejich účinku. Musím taky dodat jejich příznivý vliv na trávení opravdu se zlepšilo.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Fungují
  • Testované na pesticidy a těžké kovy
  • Veganské složení
  • Alkohol ve složení
  • Velmi specifická chuť

Kapky na zlepšení trávení, slibují menší chuť na sladké...obsahují bylinné extrakty a alkohol. Doporučené dávkování 3 x 25 kapek po jídle. Problém jsem měla s obsaženým alkoholem, hlavně při použití ráno. Začaly fungovat po cca 10 dnech, postupně se mi zlepšovalo trávení, bohužel výrazné zmenšení chuti na sladké jsem nezaznamenala, pravděpodobně bude nutné delší užívání...

Pangamin cebetan 200 tablet

Pangamin cebetan 200 tablet

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Zakoupeno v Testuj.to

Pangamin Cebetan. Moc hezký obal, informace na něm pefektní. Složení lákavé - zvýšení iminuty, pohybového aparátu. Užívání 3x denně po 4 tbl. Závěr mého hodnocení - po užívání více jak měsíc, žádné zlepšení nepociťují. Do testování jsem vstupovala s nadějí, že se můj zdravotní stav (po prodělané viróze) zlepší, popř. srovná na normální stav. Nestalo se tak, takže mi je líto, ale hodnocení Pangaminu z mé strany kladné není.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• ZpůsobZpůsob užívání
  • Příjemná chuť
  • Zmírnění PMS
  • ZeZe začátku mi po produktu bylo opravdu špatně

Co se týče chuti je příjemná , ale bohužel mi první týden při užívání bylo špatně. Bohužel složení je silné a můj žaludek to jaksi nezvládal. Po týdnu užívání se tyto příznaky zmírnili a začala jsem pociťovat změny na pleti a bolestivá menstruace také nebyla tak hrozná.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Obal
  • Odměrka

Zmírnění bolesti a příznaků PMS u menstruace je díky yolabu mnohem snesitelnější a lepší. S účinkem na kvalitu pleti musím yolab používat asi delší dobu, protože mám pocit, že mám pleť spíše horší než lepší, ale nemyslím si, že za to může používání yolabu. Můžou v tom být jiné aspekty. Rozhodně yolab budu používat i nadále a doporučuji ho dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Ucinek-funguje
  • Vune-voni ovocne
  • Baleni
  • Po delsim uzivani zacne chuť vadit

Js jsem s produktem spokojena, uvitala bych ho spise formou kapsli, protože chut drinku mi po case zacala vadit, ale za me je dulezity, ze funguje. Pocituji mensi vykyvy nalad, nemam už nonstop chut ma sladke a to pro me bylo primarni. A jako vedlejsi efekt se mi neskutecne zlepsila plet, win win.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• funguje na akné
  • chuť
  • špatně se rozpouští

Yolab jsem vyzkoušela poprvé a upřímně jsem příliš nevěřila, že bude skutečně fungovat, ale stalo se. Akné se mi výrazně zlepšilo. Bohužel jsem však musela bojovat s jeho chutí, která mi skutečně nesedla. Negativně rovněž hodnotím i to, že se špatně rozpouští. Nicméně funguje.

ALLNUTRITION Ashwagandha KSM-66 100 tablet

ALLNUTRITION Ashwagandha KSM-66 100 tablet

Ověřený zákazník Allnutrition.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allnutrition.cz

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

Kapky mají velmi hořkou chuť, použití hned před tím než si chcete vzít něco sladkého vám pomůže, že na sladké přestanete mít chuť. Mně hořkost tak moc nevadila, ale musím kapky použít vždy, když na sladké dostanu chuť, protože potom to nechutná tak dobře jako bez použití kapek. A to mě odradí a ten vytoužený koláč si nedám.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolina

• Zlepšení nálady
  • Vitamíny
  • Konzistence

Chuť nápoje Yolab mě neoslovila,byla mdlá,byť ochucená.Konzistence je vcelku dobrá,ale musí se více míchat zůstává sedlina.Pleť se během užívání zklidnila.Bolestivost o něco lepší.Nejvíce jsem ocenila příznivý vliv na psychiku.Při mých dnech mám vždy zlé a depresivní nálady.Pokuď toto zmírní turbulentní nálady,stojí to za vyzkoušení.

Bikava Rozpustný cereální nápoj 200 g

Bikava Rozpustný cereální nápoj 200 g

Ověřený zákazník PT Servis Pajikxxx

Zakoupeno v PT Servis

Bikava je prostě nejlepší. Není to káva, ale chutná to dokonale. Je to chutné jak studené, tak teplé, s vodou, i v mléce.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Hezké balení
  • Usazeniny, které se hůře pijí

Jsem velice překvapená chutí. Hodně příjemná, nasládlá ovocná chuť. S rozpustností je to trochu horší. Vespod sklenice se dělají usazeniny, které se těžko pijí. Každopádně s výrobkem jsem všeobecně spokojená a cítím se po něm dobře. Překvapilo mě také balení i s odměrkou, takže dávkování je jednoduché

Bylinné kapky Prostata III kapky tinktura 50 ml

Bylinné kapky Prostata III kapky tinktura 50 ml