Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 7. prosince 2023

• Složení
  • Příjemná chuť

Přijde mi to jako krátká doba na to, abych mohla opravdu říct, zda výrobek funguje, ale věřím tomu, že díky složení, při pravidelném a dlouhodobém užívání má přípravek účinky pro srovnání hladiny hormonů a zmírnění problémů a nedostatků.
Doporučuji výrobek všem ženám, které trpí hormonální nerovnováhou.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Chut
  • Kapatko
  • Baleni

Přípravek mi moc chutnal, protože není hořký jak sem si myslela, ale chuť je jemná a příjemně voní. Díky skvělému kapatku si můžeme dát i kdekoliv jinde na cestách a nemusíme řešit lžičku nebo jiný způsob davkovani. Baleni je dost velké a hlavně ta chuť na sladké opravdu není.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• obal
  • přehledný srozumitelný popis
  • velikost tablet

Výhodou tohoto produktu je jeho dobrá a přívětivá stravitelnost, velikost tablet, které se snadno polykají. Doplněk stravy nemá žádné vedlejší účinky. Výborně podporuje imunitu, která zvyšuje odolnost proti nachlazení a nemocem v tomto podzimním a zimním období. Doporučuji všem, kteří chtějí být fit a zdraví v zimních měsících.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• jednoduché dávkování

Přípravek Hormonální zdraví doporučuji, vidím zejména zlepšení pleti, je hladší a netvoří se akné. Výhodné balení vitamínů a minerálů v jednom, snadná příprava. Výborné je, že se nemusí brát plno tabletek a jednoduše se připraví nápoj. Balení obsahuje dávkovací odměrku

MYF HCA Garcinia Cambogia, Ovládni svou chuť, 90 kapslí

MYF HCA Garcinia Cambogia, Ovládni svou chuť, 90 kapslí

Ověřený zákazník MyLovedFood Ověřený zákazník

Zakoupeno v MyLovedFood

Nepřejídám se. Funguje.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

Zakoupeno v Testuj.to

• Zlepšení kvality pleti po užívání
  • Zmenšení bolestí při MS
  • Chuť výrobku

Po měsíci užívání pozoruji mírné zlepšení kvality pleti a také zmenšení bolestí při MS. Co se týče chuti, není to nic extra, ale vypít se to určitě dá. A za výsledek to stojí, takže produkt určitě doporučím dál. Bonusem je také praktické balení produktu.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• vůně
  • chuť
  • výsledky již po měsíci
  • obal/uzávěr šel trošku ztěžka otevírat
  • nepraktický velký obal pro cestování

Velmi chutný drink s příchutí maliny a citrónu, dobře se rozpouští. Pleť po měsíci není tak aknozní, zdá se více čistá. Pociťuji také menší únavu zvlášť v těchto studených a mrazivých dnech. Také jsem zaznamela zmírnění příznaků PMS. Produkt doporučuji a určitě budu i nadále pokračovat v užívání.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Chyba v popisku obalu
  • Sedlina
  • Nelíbila by se mi cena v poměru provedení

Pleť se nijak nezměnila, stále obsypaná hormonálním akné před menstruací, menstruace samotná se mi o týden oddálila, byla však méně bolestivá. Chuť nápoje je příjemná, ovšem hodně mi vadí sedlina, kterou musím 2x vyplachovat ze sklenice a poté nepříjemně křupe mezi zuby. Osobně bych bohužel nedoporučila a od koupě by mě odradila i chyba v textu na obalu

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Skvělý dávkovač

Za mě kapky pro lidi, kteří mají problémy se zažíváním mohu jen doporučit. Při chuti na sladké jsem nakapala 25 kapek a chuť mě rychle přešla. Mám i problémy se žaludkem a při každé bolesti mi kapky pomohly. Pro lidi, kteří nechtějí jist zbytečně prášky, za mě určitě skvělá alternativa.

Ověřený zákazník Testuj.to Milena

• Rychlost doručení
  • Vliv na trávení
  • Chuť je z počátku až moc hořká ale dá se zvyknout.

Díky těmto kapkám je můj žaludek více v pohodě i přes můj hektický styl života. Oceňuji praktické kapátko, díky kterému si můžu i na cestách misto kostičky čokolády kapnout pár kapek na jazyk a chuť na sladké mě brzy přejde. Sice je potřeba si na dost hořkou chuť zvyknout, ale když člověk nezačne hned půl pipetou, tak se to dá dobře zvládnout.

Ověřený zákazník Testuj.to Jirina Lora

• Balení
  • Zmírnění bolesti
  • Zmírnění PMS
  • Odměrka volně v kelímku

Určitě se zmírnil průběh PMS a MNS je mnohem méně bolestivá. To bylo pro mne asi nejvíce prioritní. Chuť nápoje je pro mne bohužel nic moc. S tím mám ale problém u těchto produktu. Krásně ale voní, takže to alespoň díky vůni zvladám vypít. Zda se zlepšila kvalita pleti? Úplně si nemyslím.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• jednoduchá příprava nápoje
  • tu sladkou chuť jednoduše vylepšil citron
  • funguje to
  • na můj vkus moc sladké

Yolab Hormonální zdraví mi při pravidelném užívání, pomohlo vylepšit pleť a pomohlo mi od únavy. Výhodou je to, že nemusím brát několik tobolek vitamínů denně, tady je to všechno v jednom. Jen jednoduše připravím nápoj a vše, co potřebuji pro zdraví vypiji najednou.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Balení praktické
  • Účinky na zdraví
  • Hladší pleť bez akné
  • Menší únava
  • Tvoří se usazenina

Hormonální zdraví od Yolab je za mě super pro každou ženu. Nápoj je chutný, zdravý a pomáhá na PMS, bolestivou menstruaci. Zbavil mě únavy a už nejsem tolik podrážděná před svými dny. Cítím taky účinky v oblasti pleti, je hladší a netvoří se akné, které mě předtím trápilo. Stojí za to ho vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• balení
  • složení
  • velikost tablet
  • vůně

S užíváním Pangaminu jsem spokojená. Složení není co vytknout. Líbí se mi velikost tablet, dobře se polykají a také prakticky uzavíratelné balení. Během užívání jsem zaznamenala snížení únavy, celkový nárůst energie a zatím jsem, vzhledem k počasí, neměla ani svoje každoroční týdenní nachlazení. Jediné co bych vytkla je typický zápach, to je ovšem pouze maličkost. Produkt doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Krásně se rozpouští
  • Skvělá chuť
  • Lehké dávkování
  • Praktické balení

Yolab jsem si rychle oblíbila, každé ráno se na něj těším ,má skvělou chuť snadné dávkování a praktické balení, cca po měsíci mám pevnější a lesklé nehty a méně celulitidy za mě super doporučuji všemi 10 určitě si pořídím další balení, super že je k dostání i větší balení

Ověřený zákazník Testuj.to Alex

• zlepšení trávení
  • hřejivý pocit kapek
  • pro někoho neakceptovatelná významně hořká chuť

Doporučuji na trávení a zmírnění plnosti po jídle. Chuť významně hořká, pro někoho může být nesnesitelné. Lépe podávat přes lžičku. Líbí se mi, že je produkt nabitý bylinkami. Myslím, že díky tomu bude i dobře stimulovat imunitní systém. Výborné je kapátko produktu, dobře se dávkuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Vladislava

• Velikost balení do kabelky
  • Chuť mi byla více než nepříjemná

Kapky jsem si pořídila především z důvodu snížení chuti na sladké, po použití kapek ve Viki, kdy bych si raději dala čokoládu zafungovalo. Též při použití po jídle, po kterém jsem cítila těžkost od žaludku po chvíli se pocit zlepšit. Balení kapek je akorát velké do kabelky či kapsy. Chuť pro mne byla nepříjemná, na jazyku pálila, to vše ale jen chvíli po použití.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

Zakoupeno v Testuj.to

• praktické balení do kabelky

Při prvním ochutnání mi přišly kapky opravdu velmi hořké. Ale po pár dnech používání jsem si zvykla. Balení je praktické a vejde se do kabelky či batohu. Po obědě se necítím plná a unavená a mohu se vrhnout opět do práce. Nemám ani nutkání nočních náletu do ledničky na něco dobrého- sladkého.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• přírodní složení
  • obal
  • chuť
  • vúně

Výrobek splňuje očekávání.
Doporučuji všem co o své zdraví pečují.
Kladně hodnotím přírodní složení výrobku.
Výrobek je dodáván v pytlíku, doporučuji přesypat do oblíbené dózy, která je praktičtější.
Tablety se dobře polykají.
Chuť a vůně je hodně odpudivá, ale zvyknete si.
Po užívání tabletek jsem vypozorovala větší kvalitu nehtů. A cítím se odolnější vzhledem k roční době a s tím spojené virózy apod.

Ověřený zákazník Testuj.to Dalibor

• Lepší imunita
  • Odolnost organismu v chladném počasí
  • Více energie
  • Nenašel jsem

Pangamin Cebetan je pro mě skvělým pomocníkem v boji proti chladnému počasí. Jeho účinná kombinace vitamínů a minerálů posiluje imunitní systém a dodává potřebnou energii. Během užívání jsem si všiml výrazné odolnosti vůči nachlazení a zvýšené vitality. Příjemná forma tablet a snadná stravitelnost usnadňují pravidelné užívání bez nepříjemných vedlejších účinků. Pangamin Cebetan vřele doporučuji pro posílení imunity a získání potřebné energie v náročných obdobích.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25