Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Cemio Kamzík 150 kapslí

Cemio Kamzík 150 kapslí

Ověřený zákazník Alza.cz Josef

Přidáno: 11. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Splnil naše očekávání, máme zkušenosti z minulosti.

Viz výše.

MOVit Dr. Booster 60 tablet

MOVit Dr. Booster 60 tablet

Slezy88 Slezy88

Přidáno: 9. ledna 2024

• Vůbec to nefunguje!
  • Chuť
  • Vzhled tablet ( docela děsivý..)

Vůbec to nefunguje!
No nechci být zlý takže 50%
Sice to se mnou vůbec ale vůbec nic nedělá ale tak trošku jsem to čekal..
Já co si můžu dát 4. kafe a nic to se mnou také nedělá.. No hold jsem speciální matroš.. :-)

P.S. Dal jsem si i 3. tabletky a nic... NEchápu. Spím jak dudek..

Novy Dědek Kořenář Zeměžlučová směs 12K 200 ml

Novy Dědek Kořenář Zeměžlučová směs 12K 200 ml

Ověřený zákazník Novysro Ověřený zákazník

Přidáno: 7. ledna 2024

Zakoupeno v Novysro

Vždy mi pomůže v případě nevolnosti, při nadýmání. Úžasný produkt.

Ověřený zákazník Testuj.to Dita

Přidáno: 1. ledna 2024

• Účinek
  • Dávkování
  • Složení
  • Vysoká cena

Snadné užívání a vše přehledně popsané na balení. Balení obsahuje 10 pytlíčků. Chuť drinku je naprosto perfektní, není moc sladký, ale chuť maliny/brusinky tam je. Prášek se dobře rozpouští. Funguje, již po 4 dnech jsem se cítila lépe v oblasti dolních cest. Je super, že jde produkt užívat i při kojení! Cena je vysoká,ale odpovídá kvalitě. Za mě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Fungující výrobek
  • Hezké balení
  • Obal jednotlivých drinků je super i na cesty
  • Vyšší potřeba chodit na WC, ale je to asi úděl

Trpěla jsem na záněty močového měchýře v zimním období. Každé nachlazení se vždy objevil zánět. Gynella mi opravdu pomohla, zprvu jsem to nevnímala a všímala jsem si spíše větší potřeby chodit na WC, ale jakmile jsem vysadila, zhruba třetí nebo čtvrtý den jsem již cítila nepříjemný zápach. Produkt bych tedy rozhodně doporučila všem, kteří si již neví rady a potřebují úlevu. Cena je sice o něco dražší, ale za ůlevu to stojí. Sáčky jsou hezky zabalené a dají se hezky převést, drink je dobrý.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• složení
  • forma užívání
  • příchuť

Přípravek Gynella Cystilab jsem začala užívat jako prevenci při problémech s močovými cestami po pohlavním styku. Potíže během užívání nebyly žádné. Takže za mě spokojenost. Balní a snadnost užívání je ideální. Jediné co bych vytkla je chuť. Měla jsem pocit že piju paralen rozpuštěný ve vodě :-(

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Snadné užívání
  • Rychle se rozpouští
  • Účinkuje brzy
  • Výborná chuť

Gynella Cystilab je skvělý doplněk stravy. Krásné balení a zvlášť balené nejen jednotlivé dávky, ale i dvě hlavní účinné látky. Trošku mě zlobilo otvírání sáčků, ale vyřešila jsem to nůžkami. Prášek se snadno rozpouští, nápoj má krásnou barvu a skvělou chuť. Účinek nastupuje velmi rychle. Počínající potíže ustoupily za krátkou dobu užívání

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Snadno rozpustné ve vodě
  • Příjemná chuť

Doplněk stravy Gynella Cystilab jsem chtěla vyzkoušet, jelikož často mívám problémy se záněty močového měchýře. Při vykonávání malé potřeby jsem často pociťovala pocit pálení a musím uznat, že po desetidenním užívání Gynella Cystilab se mé problémy velmi zmírnily. Líbí se mi velice složení produktu a navíc i dobře chutná. Určitě doporučuji.

Allnature Aloe Vera Premium 1 l

• posílení imunity
  • dávkování
  • kvasnicová chuť
  • aroma

S přípravkem jsem byla spokojená tak na půl. Účinek jsem pocítila ve zlepšení obranyschopnosti organismu. Cítila jsem více energie a vitality. Také se mi přestaly lámat nehty. Líbilo se balení. Nebyla jsem však spokojená s dávkováním, které bylo moc časté . Tablety se špatně polykaly a měly chuť po kvasnicích. Také vůně nebyla lákavá.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Příchuť
  • Účinnost

V zimě obvykle trpím na prostydnutí a nachlazení a vždy mi to přechází na spodek, proto využívám gynellu cystilab v těchto dnech jako pomocníka, který mi toto pomáhá překonat. U tohoto produktu bych ocenila také příchuť, nemám moc ráda rozpustná pití, ale toto zvladnu celkem lehce vypít. Nyní zkouším první balení, doma mám ještě další dvě.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Dobrá chuť
  • Jednoduchá příprava
  • Trochu dělá hrudky

Hned na začátek uvedu jediné negativum - trochu hrudkuje. Opravdu jen trochu, není to nic zlé. A teď už samá pozitivita. Příprava je naprosto jednoduchá, stačí vám voda, sklenice a lžička, sáčky do vody nasypat a míchat a míchat. Jednoduché, co? No teď stačí vypít. Zprvu jsem měla trochu strach, ale... chuť je super! Mírně sladká, bez pachuti. A teď k účinku. Účinek na akutní stav nemohu aktuálně posoudit, brala jsem preventivně jeden sáček denně a zatím jsem opravdu bez potíží či lokálního diskomfortu. Jako prevenci pro časté infekce močových cest mohu tedy vřele doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Ingrid

• Úleva
  • Jednoduchost použití
  • Sladidla

Užívala jsem ho pravidelně a značně se mi zlepšili problémy s močovým měchýřem.
Moc děkuji . l. Můžu doporučit Už po dvou dnech jsem cítila menší zlepšení.Určitě si přípravek koupím pokud bude k mání. Jen mi tam vadí chuť sladidel. Ale dá se to zvládnout . Převažuje tam chuť ovoce

Wolfberry Kyselina hyaluronová 120 kapslí

Clinical Melatonin Forte Original 30 tablet

Clinical Melatonin Forte Original 30 tablet

Vomáčka Karel Vomáčka Karel

Přidáno: 28. prosince 2023

(naposledy upraveno 28. prosince 2023)

• denní dávka je 1/4 tablety, je tudíž potřeba rozlámat, což jde velmi špatně
  • nejednoznačné uvedení množství "účinné látky" v 1 tbl.
  • nadměrná přesnost (3 platné cifry) uvedeného množství "účinné látky" v 1 denní dávce "0,499 mg"

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

Přidáno: 27. prosince 2023

• chuť
  • snadná příprava

Cystilab překvapil skvělou chutí a vůní. Neucítíte žádné chemické přísady, jak je tomu u jiných typů nápojů z prášku. Brzy také pocítíte pozitivní účinky na močové cesty. Rozhodně doporučuji a určitě se Cystilab stane pravidelnou součástí rodinné lékárničky.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Přidáno: 27. prosince 2023

• Chuť
  • Kombinace manosy, brusinek i laktobacilů
  • Jednoduchý popis jak užívat
  • Otevírání
  • Pro některé může být příliš sladký

Užívala jsem přípravek Gynella Cystilab jako preventivní opatření při chronickém zánětu močového měchýře. Nepřinesl žádné výrazné zlepšení, i když by byl pravděpodobně účinnější při akutních potížích nebo dlouhodobém dodržování doporučeného režimu kúry. Chuť přípravku je příjemná, pro některé může být příliš sladká, ale na druhou stranu bude vhodná i pro děti. Otevírání balení vyžadovalo nůžky, ačkoli na obalu bylo naznačeno, že je možné ho jednoduše roztrhnout.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Přidáno: 26. prosince 2023

• Balení
  • Chuť

Produkt za mě splnil má očekávání a udělal přesně to, co je stanoveno na obalu. Balení v sobě obsahuje všechny potřebné informace pro správné užívání ať už v rámci prevence, a nebo při akutních potížích. Instrukce jsou jednoduše napsané a snadno pochopitelné.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 26. prosince 2023

• chuť
  • rychle se rozpouští
  • sáček nejde otevřít jen odtržením, je třeba jej ustřihnout

S produktem Gynella Cystilab jsem spokojená, po jeho používání se cítím lépe a plánuji jej používat i v budoucnu. Oceňuji jeho přírodní složení a především unikátní kombinaci složek, které jsou samy o sobě známy pro své blahodárné účinky při problémech se záněty močových cest. Užívání je naprosto jednoduché, produkt se snadno rozpouští a hlavně dobře chutná.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25