Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Mix Slim Fat burner 120 kapslí

Marine Collagen mořský kolagen Wild Caught bez příchutě 221 g

Marine Collagen mořský kolagen Wild Caught bez příchutě 221 g

Eva Eva

Přidáno: 19. prosince 2023

(naposledy upraveno 19. prosince 2023)

• Tak kvalitní pevné a tvrdé neštěpící a nelámající se nehty jsem ještě neměla. Klouby zlepšení. Pleť zatím nic významného nepozoruji. Koupila jsem kvůli kloubům a nehtům. Beru teprve měsíc. V teplém nápoji se dokonalé rozpustí, studené nápoje s tímto kolagenem jsou velmi mírně želatinové.

Nejprve jsem brala Kolafit, ale žádné zlepšení se nekonalo, málo kolagenu za hodně peněz. Pak mi lékárník doporučil tento kolagen a jsem nadšená. Pak jsem ho viděla ve slevě a koupila jsem si ještě 5 balení.

Bylinné kapky Bršlice kapky Duše rostlin tinktura 50 ml

Bylinné kapky Bršlice kapky Duše rostlin tinktura 50 ml

Ověřený zákazník bylinky-medy.cz Mari144

Zakoupeno v bylinky-medy.cz

• vyborny produkt

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 16. prosince 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Zlepšení kvality pleti a nehtů
  • Krásné balení
  • Chuť je na mě taková mdla

Již po měsíci užívání kolagenu Yolab jsme začala vnímat zlepšení kvality pleti a nehtů. Nehty se mi tolik nelámou a jsou pevnější a lesklejší. Při menstruaci jíž nemám takové bolesti břicha a pevně doufám, ze při delším užívání kolagenu menstruační křeče zmizí úplně.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Přidáno: 15. prosince 2023

• zlepšení pleti
  • méně bolestivá menstruace
  • chuť nápoje
  • horší rozpouštění prášku

Nápoj od Yolab přišel rychle a hezky zabalen. Po měsíci užívání vidím pozitivní účinky na kvalitě pleti a také menstruace je méně bolestivá. Horší je to s chutí nápoje. Po delším užívání vám začne vadit a hůř se prášek rozpouští. Celkově bych ale produkt určitě doporučila.

Collamedic kapsle s kyselinou hyaluronovou 120 kapslí

Collamedic kapsle s kyselinou hyaluronovou 120 kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 15. prosince 2023

Super doplnění kolagenu, vidím na nehtech

Collamedic kolagenový prášek 5000 mg 30 sáčků

Collamedic kolagenový prášek 5000 mg 30 sáčků

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. prosince 2023

• Je supr, jen trochu chutná po rybině (ale je to pochopitelný, když je to rybí kolagen)

IMMUNITY KIDS by ANNA BRANDEJS 120 cucavých bonbonů

IMMUNITY KIDS by ANNA BRANDEJS 120 cucavých bonbonů

Ověřený zákazník ANNA BRANDEJS Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2023

(naposledy upraveno 13. prosince 2023)

Zakoupeno v ANNA BRANDEJS

• Syn je míň nemocný
Ekomedica Kurkuma s citronem 250 ml

Ekomedica Kurkuma s citronem 250 ml

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

přívětivá cena.

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2023

(naposledy upraveno 14. prosince 2023)

• pomáhá ledvinám

MTE glucoStep limetka 25 ml

MTE glucoStep limetka 25 ml

Ověřený zákazník Vezuleky.cz Libor

Zakoupeno v Vezuleky.cz

Když potřebuji zvýšit hladinu glukózy v krvi, funguje účinně a vzhledem ke kapalné podobě rychle.

Pro diabetika je to velmi účinná pomoc při hypoglykemie.
Vzhledem k tvaru balení lze nosit společně s inzulínovými pery.
Sice se nejedná o nejlevnější způsob pro řešení hypoglykémie, avšak pohodlí a rychlost pomoci dodává velmi komfortní způsob řešení.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Zbavili mě únavy
  • Po celou dobu užívání jsem zdravá

Vitaminy Pangamin jsou pro mě opravdovým objevem. Jejich účinky na mou energii a imunitu jsou větší než jsem čekala, měla jsem problém s tím že jsem byla furt unavená po 2 týdnech užívání vidím obrovský zlepšení. Užívám je pravidelně a výsledky jsou znatelné. Cítím se odolnější vůči nemocem. Snadno se užívají a nezpůsobují žádné nežádoucí účinky. Vřele doporučuji každému, kdo hledá spolehlivý způsob, jak posílit své zdraví a zvýšit energii.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• dávkování
  • účinek
  • zápach

Kapky by měly pomáhat usměrňovat chuť k jídlu a píší, že jsou lahodné. Co se týče chuti, jsou hodně hořké až nepříjemné, vadil mi i zápach. Myslím, že něco na tom, že potlačují chuť na sladké je, protože po nich opravdu chuť na nic dalšího nemáte. Co se týče trávení, myslím, že bych potřebovala užívat delší dobu abych mohla objektivně zhodnotit,

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněk

• množství v balení
  • chuť

Pangamin - imunita je přípravek pro posílení imunity, jelikož obsahuje nejen vitamin D, ale i selen a beta-glukany ve vstřebatelné formě. Podle mě jako doplněk stravy super, líbí se mi, že to je česká značka, která dělá něco jinak. Dále bych chtěl zmínit množství tablet v jednom balení, pokud budete brát doporučenou denní dávku (1 - 2 tablety denně) vystačím vám balení v podstatě na celý měsíce bez sluníčka.

Jediný problém jsem měl s chutí tablet, ale protože to jsou pivovarské kvasnice, tak se to dalo čekat, takže minus to určitě není

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněk

• množství v balení
  • chuť

Pokud bych měl tento produkt zhodnotit jako doplněk stravy, tak se mi moc líbí. Nejen, že doplňujete v zimních měsících vitamin D, ale také jiné látky prospěšné pro imunitu, jako beta glukany a selen.

V další řadě bych chtěl pochválit množství pilulek v balení, pokud chcete přežít zimní měsíce zdravý a neupadnout do sezónní depress(což já jsem během používání přípravku nepropadl a nemocný jsem nebyl, takže za mě fungují tak jak mají :) ) tak urcite doporučuji.

Jediná výtka, kterou mám je chuť, ale jelikož to jsou pivní kvasnice, tak se to dalo čekat, takže jako minus to neberu.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Praktické balení
  • Dávkování
  • Účinky jsou rychle viditelné
  • Je potřeba si zvyknout na jejich chuť

Při prvním užití mi chuť připadala velmi hořká, po pár dnech na chuť přivyknete a musím uznat, že vážně fungují. Na začátku jsem byla velmi skeptická, ale po pár dnech užívání jsem změnila názor. Balení je velmi praktické, takže jde přenášet například v kabelce i do práce. Dávkování pomocí pipety je velmi jednoduché. Tento produkt bych určitě doporučila dál a jistě nezůstanu u jednoho balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• lepší zažívání
  • hořkost

Kapky jsem brala pravidelně 3x denně, jak bylo v doporučení. Ze začátku byli na mě hořké, ale dalo se na ně zvyknou a později mi to už ani nepřišlo. Kapičky mohu doporučit. S nimi se mi zlepšilo trávení. Došlo i k částečnému potlačení u sladkých potravin.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• Menší chuť na sladké
  • Dobre na trávení
  • Hořká chut
  • Pocit alkoholu

Super na potlačení chuti na sladké. Dobře se tráví. A dokonce jsem i zhubla? zkoušela je i moje maminka a ta si je nemůže vynachválit. Objednala si další balení
Dávkování také super. Vše je popsané v přílohovéem letáku. Dle návodu dávkování pochopíte.Zklamala me tedy chuť po alkoholu a hořkost kapek. Používala jsem měsíc v kuse a mile ráda všem doporučuji, kteří se chtějí zbavit chuti po sladkém...Super. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Přidáno: 10. prosince 2023

• celkem příjemná chuť
  • příjemná vůně
  • příjemná barva připraveného nápoje
  • balení vystačí na 1 měsíc
  • v rámci úspory obalového materiálu bych uvítala větší balení, např. 3měsíční kúru v 1 piksle
  • trochu horší rozpustnost

Doplněk stravy Yolab Hormonální zdraví mi pomohl s některými projevy hormonální nerovnováhy, zejména s hormonálním akné, bolestivou menstruací a s mírnými výkyvy nálad. Nápoj připravený z prášku má příjemnou sladkou chuť a vůni a narůžovělou barvu. Jedinou nevýhodou je, že se prášek hůře rozpouští. Doplněk stravy má bohaté složení s obsahem vitamínů a minerálních látek, ráda DOPORUČUJI.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25